Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
6 postów 54 komentarze

Koniec PiSu jest bliski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ziobro pociągnie w swoją stronę, Kurski pociągnie w swoją stronę, Gowin pociągnie w swoją stronę, Morawiecki pociągnie w swoją stronę, Szydło pociągnie w swoją stronę.

 

 

Jak Kaczyński pójdzie do nieba, to PiS się rozleci. W tej koalicji nie ma dublera dla Kaczyńskiego. Nie ma wyraźnej, zaufanej, wypromowanej postaci na przywódcę PiS. Zakon PC, to Macierewicz, który też nie jest bożyszczem tłumów i trwa tylko mając kwity na wszystkich. Nie ma kręgosłupa, który mógłby PiS utrzymać na obecnym kierunku. Zbigniew Wassermann był może jakimś żołnierzem, ale odszedł, a córka prawniczka, to inne pokolenie. PiS straci przywódcę, to rozszarpią ten układ na pięć kawałków. Ziobro pociągnie w swoją stronę, Kurski pociągnie w swoją stronę, Gowin pociągnie w swoją stronę, Morawiecki pociągnie w swoją stronę, Szydło pociągnie w swoją stronę.

Jarosław Kaczyński podjął decyzję ratunkową. Nie dlatego, że ma dobre serce i żal mu było wyczerpanej fizycznie i emocjonalnie kobiety, ale żeby postawić męski maszt na dziobie. To ma zasugerować społeczeństwu, że oto człowiek biznesu, który będzie dbał o drobną i średnią przedsiębiorczość, a na arenie międzynarodowej, właściwy kaliber dla armat zachodu. Oczywiście w cudzysłowie. O chrystianizacji, to tylko pic na wodę fotomontaż marketingowy. Unia Europejska z Polską się nie liczy. Francja ma islamistów, Niemcy ewangelików i religia nie jest dla nich wyznacznikiem. Tym bardziej pobąjkiwana ze wschodu. W PiS nic się nie zmieni. Kaczyński zmienił tylko krzesła. Przy okazji bez bólu przeforsował dwie ustawy o SN i KRS. Lada moment będzie ustawa budżetowa. Zobaczycie jak dziura jest. Nawet bankster Mateusz Morawiecki jej nie załata…

Nil

KOMENTARZE

 • @
  Jak widzę, nastała tu na portalu potężna eksplozja miłości do Pani Premier - wręcz oszałamiająca.
  Widać że niektórzy liczą tu na Marcinkiewicza czy Giertycha bis.
  Szanowni, rozczarujecie się.
  Jest tylko jedno słowo, które idealnie opisuje różnicę między odchodzącą premier a tamtymi personami- kretynami.

  Klasa.

  I tu nie chodzi tylko o klasę, tu chodzi o patriotyzm, jeśli ktoś podchodzi do władzy żeby się tylko nachapać to później zachowuje się jak Marcinkiewicz lub Giertych i wielu innych pajaców.
  Pani premier Szydło to inna osobowość, wierna idei poza tym jej kariera może tylko rozkwitnąć dla naszego dobra


  I dlatego u Was nie zagości
 • @Husky 18:43:41
  No tak!
  Morawiecki ma plan. Brakuje mu już tylko dwóch bilionów złotych i pięciu milionów Ukraińców i zbuduje nam industry 4.O. Nic innego w tym zidiociałym banksterskim łbie się nie pojawi.

  To będzie katastrofa.

  5 x *
 • @Husky 18:43:41
  5*
 • *
  Panie BoNi , skoro t zw "platforma obywatelska " pomimo wyjątkowo nieskutecznej polityki i całej serii kompromitujących ją afer nadal ma ok 20 % społecznego poparcia , to trudno przyjąć by PiS tylko z uwagi na pewne roszady personalne we własnym środowisku czyli posunięciach pozostających bez znaczenia dla zdecydowanej większości ludzi w Polsce , zbliżał się do jakiegoś końca , tym bardziej ,że nie ma żadnej innej partii ,mającej jakiś pomysł na lepsze zarządzanie . Pojawiają się opinie ,że Morawiecki ma być następcą Kaczyńskiego w samym PiS , co wg mnie jest wykluczone bo tam inni za dużo włożyli wysiłku by spopularyzować partię , chyba najlepszym sukcesorem po prezesie byłaby pani Szydło , zresztą nie jest ważne kto poprowadzi PiS po odejściu prezesa , ważne jest by ludzie tej partii utrzymali taki kurs jak dotychczas
 • Tak 3 mać
  Sejm: 100 mln zł dotacji na konserwację Cmentarza Żydowskiego w Warszawie

  http://dzieje.pl/dziedzictwo-kulturowe/sejm-100-mln-zl-dotacji-na-konserwacje-cmentarza-zydowskiego-w-warszawie
 • @Husky 18:43:41
  Oj zbóju... Coś już falsecikiem zaczynasz piszczeć. Niedobrze oj niedobrze :))))))
 • @Casey 19:00:33
  Premier Beata Szydlo ma unikalne cechy polityka.
  Jest prawdziwa, żyje skromnie i żyje w prawdzie i działa w prawdzie.
  Tak jak Lech Kaczyński.
  J. Kaczyński na pewno jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.
 • @puuuq 20:04:55
  PO ma 2%, a PiS 7%. Tylu mają członków. Trzeba liczyć głosy biernych wyborców, a nie procent biorących udział. PiS umrze śmiercią naturalną. Tam jest sodoma i gomora, zażrą się sami pseudo katolicy, a tak naprawdę bolszewicy - tak powiedziała prof. Jadwiga Staniszkis. Każda dyktatura źle kończy. Kupili niewolników marchewką, a zwrotów zero, dziura budżetowa i kredyty ich zeżrą... Naród nie pomoże, bo chory...
 • @Husky 21:25:12
  //żyje w prawdzie i działa w prawdzie.
  Tak jak Lech Kaczyński. //

  L.Kaczyński "żył w prawdzie' jak pomagał grandziarzom w Gruzji.
  Ty sobie Husky nie kpij z ludzi.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:03:07
  Wybacz koledze on tylko czyta T.Sakiewkę to co można wymagać ?. Ave . Ps: Zbójnicki pojedzie do banderlandi odbijać bohatera wawelskiego głodującego Sakaszwilego . :)))
 • @Husky 18:43:41
  Zaraz, o jakiej eksplozji miłości do pani p.o. premier mówisz. Przecież nie tak dawno ty dziękowałeś jej za 2 lata w roli marionetki na stanowisku premier. Dla Polaków prosta sprawa, B.Szydło była niegroźną marionetką zwykłego posła, którego działania były przewidywalne do bólu. Teraz mamy wykształconego bankstera, którego działania potrafią przewidzieć tylko ci co jemu w wykształceniu ekonomicznym mogą dorównać. On zrealizuje plany swych mocodawców zanim się zorientujemy, ze zostaliśmy obrobieni.
 • @babi 21:38:52
  / PO ma 2%, a PiS 7%. Tylu mają członków. Trzeba liczyć głosy biernych wyborców, a nie procent biorących udział//.........jeśli ktoś milczy czyli nie opowiada się za żadną stroną w sprawie zarządzania Polską , t zn ,że sam się wyklucza z przysługującego mu prawa , tym samym musi się pogodzić z wyborem tych co z tego prawa korzystają. Bredzenie o jakiejś dyktaturze może "kupić" osoba nie znająca znaczenia tego pojęcia a pani Staniszkis , tego typu wypowiedziami traci resztki autorytetu jaki kiedyś miała
 • @Zawisza Niebieski 22:15:58
  No tak
  Morawiecki musi się jeszcze dużo uczyć.

  Choćby dlatego że nie jest profesorem jak Tusk.
 • Autorze
  Mamy do czynienia z całkowitym fiaskiem polityki zewnętrznej, dziś PiS uznaje tylko san Secobar. Mamy do czynienia z ogromna dziurą budżetową, dzięki łapówce 500+ Kaczyński jest analfabetą ekonomicznym,, to człowiek co zakupów w sklepie zrobić nie potrafi. Złapał się za brzytwę, ale ta brzytwa boleśnie zrani.
 • @Husky 22:37:50
  Znowu nic nie rozumiesz. Morawiecki ma wiedzę praktyczną, doświadczenie w świecie banksterów. W tym wypadku, tak jak przy Tusku Kaczyński postawił sobie o wiele za wysokie progi. Nie ten świat.
  Banksterzy próbowali przejąć władzę nad Polską stawiając na kompletnego idiotę Petru. Teraz postawili na "właściwą" kartę. Morawiecki popłaszczy się u Rydzyka, zamaluje oczy emerytowi Kaczyńskiemu, a później zgodnie z wytycznymi banksterów obrobi nas, "dla naszego dobra". Bo przecież destrukcja państwa dokonywana przez PiS to tylko i wyłącznie "dla naszego dobra".
 • @Zawisza Niebieski 22:48:06
  Kolego,
  wierny sympatyku.....profesora Donalda Tuska
  ale szkalowanie PIS-u juz nie działa.
  Przykre co ?

  https://pbs.twimg.com/media/DQjSF3kXkAE-pk3.jpg
 • @Husky 23:01:00
  Biedny Husky, PiS zaliczyło kolejne 27:1
  http://fakty.interia.pl/polska/news-komisja-wenecka-jednoglosna-w-sprawie-polski,nId,2475675
  A ty obrazki przygotowane dla lemingów znowu powielasz i powielasz, na tyle inteligencji starcza. Nie widzisz, że te osoby łapią się za głowę na widok lemingów takich jak ty? Dołącz tam i mój obrazek, jako przerażenie, że jeszcze tak myślący jak ty istnieją.

  "Przez ostatnie 2 lata" Polska za sprawą wspaniałej polityki "zwykłego posła" realizowanej przez marionetki przestała się liczyć na arenie międzynarodowej, ale to wszystko "wina tuska", gdyby Kaczyński ich nie pił, to by takiego kaca nie miał i nie musiał zmieniać marionetki, na taczkę, co go wywiezie w od dawna zasłużone miejsce, śmietnik historii.
 • @Zawisza Niebieski 23:33:53
  // przestała się liczyć na arenie międzynarodowej//
  może byś nam tu przybliżył sukcesy poprzedniej ekipy na tej międzynarodowej arenie bo skoro przestaliśmy się liczyć , t zn,że do 2015 "świat przed nami drżał "
 • @Husky 23:01:00
  "ale szkalowanie PIS-u juz nie działa.
  Przykre co ?"

  Przykre to jest to, że Polska wymiera.
  PiS ma w tym udział powielając i utrzymując wręcz bolszewickie debilizmy. I tu Staniszkis miała rację posługując się tym określeniem.

  Niestety.
 • @Zawisza Niebieski 22:43:00
  "Kaczyński jest analfabetą ekonomicznym..."

  Mam wrażenie, że i cały PiS też. Może poza Szewczakiem i... Morawieckim. Ale ten drugi raczej nie będzie działał dla dobra Polaków.

  Pozdro!
 • @Jasiek 00:30:23
  Czy taki Morawiecki jest biegły w ekonomii?
  Wątpię. Studiował historię a później już na boku dokształcał się "banksterce" co może być tylko dla nas bardziej niebezpieczne.
  Dzisiejsi absolwenci ekonomii nie wiedzą nawet jak powstaje pieniądz
  za to posiadają biegłą znajomość w zawiłych kombinacjach "finansowych" a prawdziwa gospodarka jest dla nich tylko środowiskiem do żerowania.
  I w tym w zględzie masz rację, że będzie działał ze szkodą dla Polski a z korzyścią dla "międzynarodowej finansjery".
  Pozdrawiam
 • @Jasiek 00:30:23
  PiS ma co najmniej dwie pięty Achillesowe ekonomia i polityka zagraniczna, bo pierwsza jest mierzalna, a druga, trudno wytłumaczyć prezydentom, premierom innych krajów, że mają grać jak im Kaczyński zagra. Tak więc Kaczyński fałszuje a reszta omija idiotę z daleka.Czas przyzwyczaić się, że w polityce zagranicznej 27:1 to jedyny wynik jaki PiS może przy tej postawie osiągnąć. Zrozumiał to Kaczyński, ale decyzja jaką podjął, by to zaradzić świadczy o tym, że już dawno stracił rozeznanie, co się wokół niego dzieje.
 • @
  Przecież w tej całej "stypie" nie o PiS ani PO chodzi lecz o Polskę.
  Mnie na przykład wisi czy się rozsypie. Dręczy mnie że potem nie ma nic.
  Pusto.
 • @Stara Baba 02:54:31
  - expose - dobrze oceniam.
  - pytania opozycji - bez poziomu w większości. Ot, próba wybicia się w 30 sekund na popularność.
  - odpowiedzi premiera - perły przed wieprze (przynajmniej wobec opozycji).

  Kaczyński postawił na 1. wieloaspektowość. b.inteligencję, c.wrażliwość, t. umiejętności i 2. ETOS.
  - Inteligencja zaprowadzi donikąd
  - Wrażliwość wygaśnie
  - Umiejętności odmówią posłuszeństwa
  - ETOS zostanie i nada kierunek.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930